Start Oferta Korzyści Technologia Prawo Kontakt Logowanie

Nota o prawach autorskich

prawa autorskie Informacje, materiały i treści zamieszczone na stronie www.zamowpodpis.pl są własnością firmy SERWKOM Sp. z o.o. i sa objęte prawami autorskimi. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo, pojawiające się w serwisie, zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i są własnością ich prawnych właścicieli.

W przypadku naruszenia prawa autorskiego, mają zastosowanie przepisy Ustawy z dnia 22 listopada 2018 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy o ochronie baz danych (Dz.U. 2018 poz. 2339) oraz przepisy Kodeksu cywilnego.

Zabronione jest kopiowanie treści stron lub ich części, a także ich udostępnianie publicznie poza przypadkami wyraźnie dopuszczonymi w w/w ustawie. Zezwalamy na kopiowanie i rozpowszechnianie prezentacji będących własnością firmy SERWKOM Sp. z o.o., z zasrzeżeniem, że ich forma nie zostanie zmieniona (logo "SERWKOM" pozostanie widoczne).

Nasze produkty
i rozwiązania

Doświadczenie i wiedza, którą zdobyliśmy dzięki pracy dla naszych Kontrahentów, pomaga nam w tworzeniu rozwiązań dostosowanych do konkretnych potrzeb i zastosowań. Stosujemy sprawdzone, proste w obsłudze, użyteczne i zrozumiałe rozwiązania bez zbędnych "fajerwerków".

więcej

Dlaczego firma
SERWKOM?

Doskonałe referencje (dostępne na życzenie) oraz wdrożenia zakończone sukcesem i dalszą współpracą, są potwierdzeniem zadowolenia naszych kontrahentów z wieloletniej współpracy.

więcej