Start Oferta Korzyści Technologia Prawo Kontakt Logowanie

Podpis elektroniczny to...

Podpis elektroniczny to nie tylko przymus widziany w kontekście konieczności przesyłania danych do ZUS. Podpis elektroniczny to także szereg innowacyjnych udogodnień potrafiących zaoszczędzić nasz czas i pieniądze, Możemy wykorzystać go do usprawnienia (przyśpieszenia) wymiany informacji z naszymi klientami, zwiększeniem bezpieczeństwa ich przesyłania, przy podpisywaniu umów współpracy bez potrzeby wychodzenia z biura, uwiarygodnienia naszej osoby w kontaktach biznesowych, zwiększenia prestiżu naszej firmy, a także do celów prywatnych (np. przy rozliczeniach PIT - wysyłanych drogą elektroniczną do Urzędu Skarbowego).
zaoszczędzony czas

Zaoszczędzony czas

Elektroniczny obieg dokumentów podpisanych cyfrowo oszczędza czas, który musiałby być poświęcony na ich przygotowanie, wydruk i dostarczenie. Szybsza archiwizacja danych i ich późniejszego odnalezienia to kolejne aspekty poprawiające organizację naszego dnia pracy. Szanuj i oszczędzaj swój czas.

"Nad czas stracony nic bardziej nie boli."
- Michał Anioł
większa wygoda

Większa wygoda

Koordynacja działań z za biurka, komfort pracy zdalnej, czy braku potrzeby osobistego kontaktu, a także możliwość wykorzystania technologii w dowolnym miejscu. Zafunduj sobie komfort w lepszym dostępie do danych.

"Myślenie to najcięższa praca i pewno dlatego nie cieszy się zbytnią popularnością."
- Anonim
oszczędność pieniędzy

Oszczędność pieniędzy

Realne oszczędności ekonomiczne na: delegacje, dojazdy, czy wyjazdy służbowe, materiały eksploatacyjne takie jak papier, urządzenia biurowe, tonery, pieczątki, czy dystrybucje dokumentów obejmującą opakowania, opłaty przewozowe i kurierskie. Pieniądze wydawaj tam gdzie musisz.

"W gruncie rzeczy okazuje się, że pilnowanie pieniędzy jest bardziej kłopotliwe niż ich zdobycie."
- Michel Eyquem de Montaigne
całkowita pewność

Całkowita pewność

Wyższość podpisu elektronicznego od podpisu tradycyjnego polega na tym, że tego pierwszego nie da się podrobić. Dzięki temu uzyskujemy niezaprzeczalność informacji, autentyczności i integralność treści, a także brak możliwości dokonania nieautoryzowanych zmian oraz poświadczenie daty ich powstania. Zaufaj tylko sprawdzonym rozwiązaniom.

"Prawda ma tylko jedną twarz, a kłamstwo ma ich wiele."
- Charles Louis de Secondat de Montesquieu (Monteskiusz)
pełne bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo

Jak dotąd nie złamane - asymetryczne metody kryptograficzne stosowane w podpisie elektronicznym - pozwalają na stu procentowe zabezpieczenie informacji. Możliwość nieodwracalnego szyfrowania danych przy użyciu mechanizmów dwóch kluczy (certyfikat niekwalifikowany) gwarantuje pełną poufność informacji. Bardzo wysoka odpowiedzialność finansowa Centrów Certyfikacji to kolejny krok by wycenić bezcenną wartość - nasze bezpieczeństwo. Ochrona Twoich danych w najlepszym wydaniu.

"Doskonałe bezpieczeństwo i nietykalność własności oraz osoby: oto prawdziwa wolność społeczna."
- Antoine de Rivarol
kierunek postęp

Kierunek postęp

Innowacyjne rozwiązania oraz nowe technologie umożliwiają firmą wyznaczać nowe standardy w działaniu oraz stanowią o jej rozwoju. Wzrost konkurencyjności na rynku rodzimym i europejskim ma obecnie kluczowe znaczenie w sprawnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Prestiż towarzyszący wprowadzaniu nowości ma niezaprzeczalny wpływ na sposób postrzegania naszego działania.

"Postęp to znaczy lepsze, a nie tylko nowe."
- Felix Lope De Vega Carpio

dostosowanie się do obowiązującego prawa

Dostosowanie się do obowiązującego prawa

Na niektóre podmioty obowiązek posiadania i użytkowania podpisu elektronicznego nakłada obecne prawo. W mniejszym lub większym stopniu podpis elektroniczny dotrze do każdego z nas. Czy jesteśmy osobą prywatną, publiczną, ubezpieczoną (płatnik), płatnikiem podatku (elektroniczne deklaracje CIT i PIT), interesantem (e-urząd) - niedługo podpis elektroniczny będzie nam potrzebny tak jak niezbedny jest nam dowód osobisty. Już dziś miej to z głowy.

"Tam, gdzie nie ma wolności, nie ma ani praw, ani obowiązków."
- Napoleon Bonaparte

Nasze produkty
i rozwiązania

Doświadczenie i wiedza, którą zdobyliśmy dzięki pracy dla naszych Kontrahentów, pomaga nam w tworzeniu rozwiązań dostosowanych do konkretnych potrzeb i zastosowań. Stosujemy sprawdzone, proste w obsłudze, użyteczne i zrozumiałe rozwiązania bez zbędnych "fajerwerków".

więcej

Dlaczego firma
SERWKOM?

Doskonałe referencje (dostępne na życzenie) oraz wdrożenia zakończone sukcesem i dalszą współpracą, są potwierdzeniem zadowolenia naszych kontrahentów z wieloletniej współpracy.

więcej