Start Oferta Korzyści Technologia Prawo Kontakt Logowanie

Dlaczego firma SERWKOM

Pomoc techniczna dostępna w postaci bezpośrednich interwencji, infolinii telefonicznej, a także pomocy zdalnej oraz za pośrednictwem komunikatorów daje Państwu dowolności w formie kontaktu z nami i nigdy nie pozostawia samych - z problemem do rozwiązania.
Bieżąca obsługa informatyczna firm i instytucji, a tym samym znajomość codziennych problemów z jakimi się borykają, wdrożony system Helpdesk współpracujący z systemem CRM (do obsługi zleceń) oraz przestrzeganie norm jakości i procedur sprawiają, że każde zgłoszenie zostaje szybko i skutecznie obsłużone.
Doskonałe referencje (dostępne na życzenie) oraz wdrożenia zakończone sukcesem i dalszą współpracą, są potwierdzeniem zadowolenia naszych kontrahentów z wieloletniej współpracy. Właściwy dobór partnerów i podwykonawców przyczynia się do efektu synergii, z którego usatysfakcjonowani są przede wszystkim nasi klienci.
Atrakcyjna cena usług i produktów - optymalna pod względem potrzeb i możliwości, uwzględniająca realia finansowe rynku. Wygodna forma rozliczeń, wydłużone terminy płatności, upusty cenowe dla stałych klientów (dokonujących zakupu różnych produktów) oraz rozwiązania kompleksowe bez ukrytych kosztów po wdrożeniu.

więcej

PROFIL NASZEJ FIRMY

Serwkom Sp. z o.o.
      Firma SERWKOM od kilku lat świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej instytucji, urzędów i innych podmiotów sektora publicznego. Nasze doświadczenie i ścisła współpraca ze szkołami, biurami finansów, urzędami oraz innymi jednostkami samorządu terytorialnego pozwala swobodnie poruszać się po zagadnieniach IT oraz wdrażać rozwiązania informatyczne, w oparciu o realia i możliwości finansowe placówek. Dostarczanie użytecznych systemów wspomagających pracę administracji placówek, opiera się o prowadzenie stałego dialogu z ich użytkownikami i zdroworozsądkowe podejście do problematyki zabezpieczeń.

      W ciągłym dążeniu do poprawy jakości oferowanych usług, pomaga nam nie tylko rozległa wiedza informatyczna naszych pracowników, ale także stała współpraca ze specjalistami z dziedziny prawa, nieustanne sięganie do norm ISO i innych ogólnie przyjętych zaleceń i praktyk, oraz opracowanie licznych procedur i systemów pomagających w zachowaniu systematyczności regularności zadań.

      Specjalizujemy się w administracji serwerami, pomocy świadczonej dla odbiorców końcowych oraz wdrażaniu mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo danych i systemów informatycznych. Od kilku lat tworzymy użyteczne aplikacje bazodanowe takie jak Senior+ czy Kartoteka+, systemy internetowe, wspomagające zarządzanie oświatą i komunikację z powiązanymi jednostkami (Elektroniczny Obieg Dokumentów, CRM), moduły raportowania, a także dostarczając im inne rozwiązania informatyczne z zakresu bezpieczeństwa (Platforma Ochrony Danych, zamowpodpis.pl) i administracji systemami IT.

Nasze produkty
i rozwiązania

Doświadczenie i wiedza, którą zdobyliśmy dzięki pracy dla naszych Kontrahentów, pomaga nam w tworzeniu rozwiązań dostosowanych do konkretnych potrzeb i zastosowań. Stosujemy sprawdzone, proste w obsłudze, użyteczne i zrozumiałe rozwiązania bez zbędnych "fajerwerków".

więcej

Dlaczego firma
SERWKOM?

Doskonałe referencje (dostępne na życzenie) oraz wdrożenia zakończone sukcesem i dalszą współpracą, są potwierdzeniem zadowolenia naszych kontrahentów z wieloletniej współpracy.

więcej